/ / MMA harcos Musa Khamanaev: életrajz

MMA harcos Musa Khamanaev: életrajz

Musa Khamanaev orosz harcos vegyesharci művészetek, az Orosz Föderáció bajnoka a brazil Jiu-Jitsuban. A freestyle birkózásban az Orosz Föderáció nemzetközi osztályának jól megérdemelt mestere. Nemzetiség szerint Musa Khamanaev csecsen. A harcos magassága 170 centiméter, súlya 65 kilogramm. A következő stílusokban játszható: MMA, harci sambo és freestyle wrestling. 2016. augusztus 20-ig Khamanaev 21 párbajt költött, 17-ben nyert (7 KO) és 4 vereséget (1 KO). Ő lett az M1-Challenge MMA versenyek sorozatának bajnoka is.

Musa Hamanaev

Életrajz és a harcművészetek ismerete

1987. október 14-én született Grozny városában(A Csecsen-Inguszi Köztársaság, a Szovjetunió). Rose aktív és mozgó srác. Hat éves korában beiratkozott a boksz szakaszra, de egy idő után megváltoztatta ezt a fegyelmet egy szabad küzdelemre. Musa Khamanaev remek technikát mutatott be a csapásra és a védekezésre. 15 éves korában már 25 éves szakemberek ellen harcolt. 2006-ban Musa beiratkozott a helyi Politechnikai Egyetemre, ahol mélyen küzdött a sambóban és számos edzővel és szakemberrel találkozott ebben a sportban. Néhány évvel később megnyerte az Orosz Föderáció bajnoki címet a küzdelemben a sambo-ban, és egy évvel később diadalt ért el a világbajnokságon. Itt Musa Khamanaev sikerült nyerni a konfrontációt a jelenlegi világbajnok és az eurázsiai Rustam Khabilov.

Harc Musa Khamanaev

Bajnoki cím

2012 novemberében, miután megnyert egy párbajtNémet Daniel Weikhel, Hamanayev az M-1 Challenge bajnokságának bajnoka lett. Ebben a konfrontációban sikeresen áthelyezte az ellenfelet a földre, és néhány másodperccel később fájdalmas vételt hajtott végre sarokvasnak, amely sarokcsavarként jelentkezett. Később meg kellett védenie a bajnoki címet. Ezúttal a harcot, amelyet Musa Khamanaev töltött a Finn Nico Puhakka ellen, és nyerte a pontokat.